RESULTATS OFICIALS  

TEMPORADA 2024 


Campionat d'Espanya Sub18 (6-7/7) Málaga

Campionat d'Espanya de Federacions Autonòmiques (6/7) La Nucía

Campionat d'Espanya Màster (5-7/7) Alcobendas

Campionat d'Espanya Absolut (28-30/6) La Nucía

Campionat de Catalunya Sub16 - Final (29/6) Lleida

Campionat de Catalunya Sub16 - Prèvia (22/6) Cambrils

Campionat de Catalunya Absolut i Sub23 (15-16/6) Manresa

Campionat de Catalunya Sub14 - Final (15-16/6) Vilanova i la Geltrú

Campionat de Catalunya Sub18 (8/6) Palafrugell

Campionat de Catalunya Sub12 - Final (8/6) Castellar del Vallès

Campionat de Catalunya Màster (2/6) Sabadell

Campionat de Catalunya Sub14 - Prèvia (2/6) Castellar del Vallès            

Campionat de Catalunya Sub12 - Prèvia (1/6) Gavà

Campionat de Catalunya de Clubs Sub16 (5/5) Mataró

Campionat de Catalunya de Clubs Sub14 (4/5) Mataró

Campionat de Catalunya de Relleus de Promoció - Final (13/4) Igualada

Campionat de Catalunya de Clubs "C" - 1a Jornada (6/4) El Prat de Llobregat

Prèvia Campionat de Catalunya de Relleus AL - Promoció (6/4) Arbeca

Campionat de Catalunya Sub14 en Pista Coberta - Final (24/3) Sabadell

Campionat de Catalunya Sub12 en Pista Coberta - Final (23/3) Sabadell

Trail de Lloret de Mar -16 km (17/3)

Prèvia Cnat. de Catalunya Sub14 en Pista Coberta (17/3) Sabadell

Prèvia Cnat. de Catalunya Sub12 en Pista Coberta (16/3) Sabadell

Copa Promoció Sub8 i Sub10 en Pista Coberta (16/3) Sabadell

Campionat d'Espanya Sub20 en Pista Coberta (9-10/3) Salamanca

Campionat de Catalunya Clubs "A" Sub16 en P. Coberta (10/3) Sabadell

Campionat de Catalunya Clubs "B"  Sub14  en P. Coberta (9/3) Sabadell

Gran Premi de Marxa Ciutat de Gavà (9/3)

Trofeu Promoció en Pista Coberta - Jornada Final (3/3) Sabadell

Campionat d'Espanya Sub16 en Pista Coberta (2-3/3) València

Campionat d'Espanya Màster en Pista Coberta (1-3/3) Sant Sebastià

Campionat d'Espanya Sub18 en Pista Coberta (24-25/2) Sabadell

Campionat d'Espanya de Marxa en Ruta (25/2) Saragossa

Campionat d'Espanya Absolut en Pista Coberta (16-18/2) Ourense

Campionat de Catalunya de Clubs Sub12 "A" en P. Coberta (18/2) Sabadell)

Campionat de Catalunya Sub16 en Pista Coberta (17/2) Sabadell

Campionat de Catalunya Sub20 en Pista Coberta (11/2) Sabadell 

Campionat de Catalunya Sub18 en Pista Coberta (10/2) Sabadell

Campionat d'Espanya Sub23 en Pista Coberta (3-4/2) Antequera

Eliminatòries Cnat. Cat. Relleus en Pista Coberta Sub12-14-16 (3/2) Sabadell

Campionat de Catalunya de Marxa en Ruta (28/1) El Vendrell

Campionat de Catalunya Màster en Pista Coberta (28/1) Sabadell

Cnat. Cat. Màster 10 kmm / Memorial M. i Jordi Llopart (21/1) El Prat del Ll.  

Campionat de Catalunya Absolut i Sub23 en Pista Coberta (21/1) Sabadel

Campionat de Catalunya de Clubs Sub20 en Pista Coberta (20/1) Sabadell



TEMPORADA 2023

Campionat de Catalunya Marxa Màster /GP KNLTS (30/12) Bcn-Mar Bella

Gran Premi de Marxa Ciutat de Barberà (3/12)

100a Edició Jean Bouin Mundo Deportivo (26/11) Barcelona

Gran Premi de Marxa Ciutat de Manresa / Memorial E. Villaplana (19/11)

Campionat de Catalunya de Cros per Clubs (5/11) Vic

38è Cros de Caldes de Malavella (29/10)

1er Gran Premi de Marxa "Jordi Llopart" (22/10) Canet de Mar

27è Cros d'Olot (8/10)

Campionat d'Espanya Absolut (28-29-30/7) Torrent

Campionat d'Espanya Sub20 (22-23/7) Soria

Campionat de de Catalunya Absolut  (8-9/7) L'Hospitalet Nord

Campionat d'Espanya Sub18 (8-9/7) Gijon

Campionat de Catalunya Sub18 (18/6) Sabadell

Campionat de Catalunya Sub20 (17/6) Palafrugell

Campionat de Catalunya Sub23 (17/6) Palafrugell

Cnat. Catalunya Promoció - Final (17/6) El Prat del Ll. Sub10 - Sub12 - Sub14

Cnat. Catalunya Promoció  J. Prèvia (11/6) Vilanova - Sub10 - Sub12 - Sub14

Campionat de Catalunya Màster (11/6) Bcn - Serrahima

Campionat de Catalunya Sub16 J. Final (10/6) Sta. Coloma de Gramenet

Campionat de Catalunya Sub16 J. Prèvia (28/6) Lleida

Campionat de Catalunya de Clubs Sub16 (21/5) El Prat de Llobregat

Campionat de Catalunya de Clubs Sub14 (20/5) El Prat de Llobregat

Campionat de Catalunya de Clubs Grup "C" 2a Jor. (14/5) Castellar del Vallès

Campionat de Catalunya de Clubs Grup "C" 1a Jornada (30/4) Sant Celoni

Campionat de Catalunya de Relleus de Promoció (15/4) Tarragona

Campionat de Catalunya Absolut per Clubs de Marxa (1/4) Sta. Coloma G.

Cnat. de Catalunya de Relleus de Promoció  - Prèvia (1/4) Castellar del V.

Campionat d'Espanya Sub16 en Pista Coberta (25-26/3) Ourense

Campionat de Catalunya Sub12 en Pista Coberta - Final (26/3) Sabadell

Campionat de  Catalunya Sub14 en Pista Coberta - Final (25/3) Sabadell

Terrassa Trial 1a Edicició (19/3)

Campionat de Catalunya Sub12 en Pista Coberta - Prèvia (19/3) Sabadell

Campionat de Catalunya Sub14 en Pista Coberta - Prèvia (18/3) Sabadell

Gran Premi de Marxa Ciutat de Gavà (18/3)

Cnat. Cat. Llançaments Hivern (18/3) Bcn-Serrahima

Gran Premi de Marxa Ciutat de Manresa - Memorial E. Vilaplana (12/3)

Campionat de Catalunya de Trail (12/3) La Pobla de Segur 

Campionat de Catalunya Sub16 en Pista Coberta (11/3) Sabadell

Campionat d'Espanya de Marxa en Ruta (26/2) Cieza

Campionat de Catalunya Sub18 en Pista Coberta (26/2) Sabadell

Campionat de Catalunya de Clubs Sub14 en Pista Coberta (25/2) Sabadell

Campionat de Catalunya Màster en Pista Coberta (19/2) Sabadel

Cnat. de Catalunya Sub16 Proves Combinades en  PC (18-19/2) Sabadell

Campionat de Catalunya Sub20 en Pista Coberta (18/2) Sabadell

Campionat de Catalunya de Marxa en Pista Coberta (12/2) Sabadell

Campionat d'Espanya Sub23 en Pista Coberta (4-5/2) Antequera

Campionat de Catalunya de Clubs Sub20 en Pista Coberta (5/2) Sabadell

Cnat. de Catalunya de Marxa en Ruta de Promoció (5/2) El Prat de Llobregat

Campionat de Catalunya de Marxa en Ruta (29/1) El Vendrell

Campionat de Catalunya Absolut i Sub23 en Pista Coberta (22/1) Sabadell

Campionat de Catalunya Clubs "A" Sub16 en Pista Coberta (21/1) Sabadell

Campionat de Catalunya Clubs "B" Sub16 en Pista Coberta (21/1) Sabadell

Campionat de Catalunya de Cros (15/1) Mataró



TEMPORADA 2022

Cros Internacional Ciutat de Granollers (4/12)

Cros Vila de Castellar (27/11) Castellar del Vallès

99a Jean Bouin Mundo Deportivo (27/11) Barcelona

Gran Premi de Marxa de Barberà (20/11) Barberà del Vallès

Cnat. de Catalunya de Tardor - Promoció 4a Jornada (12/11) Bcn-Serrahima

Campionat de Catalunya de Tardor - Promoció 3a Jornada (5/11) Mataró

Campionat de Catalunya de Cros per Clubs (30/10) Mollerussa

Campionat de Catalunya de Relleus Mixtos de Cros (23/10) Canovelles

Campionat de Catalunya de Tardor - Promoció 2a Jornada (15/10) Gavà

Cnat. de Catalunya de Tardor  - Promoció 1a Jornada (8/10) Sta. Coloma G.

Campionat de Catalunya Sub20 (3/7) Lleida                             

Campionat de Catalunya Sub16 Prèvia (26/6) Bcn-Serrahima

Campionat de Catalunya Sub23 (19/6) Bcn-Serrahima

Cnat. Catalunya Promoció Final Sub10, Sub12 i Sub14 (18/6) Castellar del V.

Cnat. Catalunya Promoció Prèvia Sub10, Sub12 i Sub14 (11/6) Vilanova i la G.

Campionat de Catalunya Absolut (5/6) Tarragona

Campionat de Catalunya Sub18 (28/5) Manresa

Campionat de Catalunya de Clubs de Promoció Sub14 (21/5) El Prat de Ll.

Campionat de Catalunya Màster (15/5) Castellar del Vallès

Campionat de Catalunya de Clubs Grup C - 2a Jornada (10/4) Mollet del V.

Campionat de Catalunya de Relleus de Promoció (9/4) Tarragona

Campionat de Catalunya de Clubs Grup C -1a Jornada (3/4) Mollet del V.

Cnat. de Catalunya Absolut Marxa Equips - GP KNLTS (27/3) Bcn Mar Bella

Campionat de Catalunya Sub16 en Pista Coberta (20/3) Sabadell

Campionat de Catalunya Sub14 en Pista Coberta (19/3) Sabadell

Campionat de Catalunya de Clubs Sub14 en Pista Coberta (12/3) Sabadell

Campionat d'Espanya Abssolut en Pista Coberta (25-27/2) Ourense

Campionat de Catalunya Sub20 en Pista Coberta (26/2) Sabadell

Trofeu de Promoció en Pista Coberta (26/2) Sabadell

Campionat de Catalunya en Pista Coberta Absolut i Sub23 (6/2) Sabadell

Campionat d'Espanya de Marxa en Ruta (30/01) Lepe

Campionat de Catalunya de Marxa en Ruta de Promoció (23/01) Viladecans

Campionat de Catalunya de Cros (16/01) Sta. Cristina d'Aro

Campionat de Catalunya de Marxa en Ruta (16/01) El Vendrell


TEMPORADA 2021

Campionat d'Europa de Cros (12/12) Dublin (Irlanda)

Cros Ciutat de Gavà (12/12)

Campionat d'Espanya de Cros Sub16-18 per Autonomies (5/12) Oviedo

Cros Ciutat de Granollers (5/12) Granollers

Gran Premi de Marxa Ciutat de Manresa (28/11) Manresa

98è Gran Premi Internacional Jean Bouin (28/11) Barcelona

Gran Premi de Marxa Ciutat del Prat (21/11) El Prat de Llobregat

Campionat de Catalunya de Cros per Clubs (31/10) Calonge i St. Antoni

Campionat d'Espanya Sub18 (24-25/7) Huelva

Campionat de Catalunya Sub18 (11/7) Granollers

Campionat d'Espanya Sub20 (3-4/7) Monzón

Campionat de Catalunya Sub16 Jornada Final (27/6) Lleida

Campionat de Catalunya Sub12 i Sub14 Jornada Final (26/6) Igualada

Campionat de Catalunya Sub20 (20/6) Barcelona-Serrahima

Campionat d'Espanya Sub23 (19-20/6) Nerja

Campionat de Catalunya Sub16 Jornada Prèvia (19/6) Ascó

Campionat de Catalunya Sub12 i Sub14 Jor. Prèvia (12/6) Castellar del Vallès

Campionat de Catalunya Absolut (6/6) Igualada

Campionat de Catalunya Màster (5/6) Barcelona-Serrahima

Campionat de Catalunya Sub23 - (30/5) Tarragona

Campionat de Catalunya de Clubs Sub12 i Sub14 (22/5) El Prat de Llobegat

Campionat de Catalunya de Clubs 2a Jornada - Grup B (18/4) Tarragona

Campionat de Catalunya de Relleus de Promoció (17/4) El Prat de Llobregat

Cnat. de Catalunya de Clubs 1a Jornada - Grup B (11/4) Sta. Coloma Gramenet

Campionat de Catalunya de Relleus de Promoció Jornada Prèvia (10/4) Tarragona

Campionat d'Espanya Sub18 en Pista Coberta - Palau Sant Jordi Bcn (13-14/3)

Campionat d'Espanya Sub20 en Pista Coberta - Antequera -Màlaga (6-7/3)

Campionat de Catalunya Sub18 en Pista Coberta - Palau Sant Jordi Bcn (7/3)

Campionat de Catalunya Sub16 en Pista Coberta - Palau Sant Jordi Bcn (6/3)

Campionat de Catalunya Sub14 en Pista Coberta - Palau Sant Jordi Bcn (6/3)

Campionat d'Espanya de Cros - Getafe - Madrid (28/02)

Cnat. Catalunya Proves Combinades Sub16-18 PC - P. Sant Jordi - Bcn (27-28/02)

Cnat. de Catalunya de Relleus P. Coberta Promoció - P. Sant Jordi - Bcn (27/02)

Campionat de Catalunya Sub20 Pista Coberta - Palau Sant Jordi BCN (21/02)

Campionat de Catalunya 3.000 mll Sub16-18 PC - Palau Sant Jordi BCN (20/02)

Campionat d'Espanya de Marxa en Ruta - Sevilla (14/02)

Cnat. de Catalunya de Llançaments d'Hivern Sub16-18- Sadadell (13/02)

Campionat de Catalunya de Cros - Sta. Cristina d'Aro (13/02)

Cnat. Catalunya Absolut i Sub23 en Pista Coberta - P. Sant Jordi BCN  (31/01)

Campionat de Catalunya de Marxa en Ruta - El Vendrell (31/01)

Cnat. Catalunya Clubs Pista Coberta - Palau Sant Jordi - Barcelona (23-24/01)


TEMPORADA 2020

Jean Bouin (Milla Centenari) - Estadi Olímpic Barcelona (20/12)

Campionat d'Espanya Sub16 en Pista Coberta - Madrid (19-20/12)

Cros Internacional Ciutat de Granollers (6/12)

Campionat d'Espanya Sub16 - Granollers (24-25/10)

Campionat d'Espanya Sub18 - Tarragona (17-18/10)

Campionat de Catalunya Absolut i Sub23 - Igualada (11-12/10)

Campionat d'Espanya Sub20 - Madrid (3-4/10)

Campionat de Catalunya S10 - S12 - S14 - S16 - Lleida (3-4/10)

Campionat d'Espanya Federacions Autonòmiques Sub18 - Pamplona (3/10)

Campionat de Catalunya Sub18-20 - Igualada (26-27/9)

Campionat d'Espanya Sub23 - Sevilla (26-27/9)

Campionat de Catalunya Sub16 en Pista Coberta - Sabadell (8/3)

Campionat d'Espanya de Cros - Saragossa (8/3)

Campionat d'Espanya Sub18 en Pista Coberta - València (7-8/3)

Campionat de Catalunya Sub20 en Pista Coberta - Sabadell (7/3)

Campionat de Catalunya Sub14 en Pista Coberta - Sabadell (7/3)

Campionat de Catalunya Sub18 en Pista Coberta - Sabadell (1/3)

Gran Premi de Marxa Ciutat del Prat (1/3)

Campionat d'Espanya de Cros per Clubs - Soria (23/2)

Campionat d'Espanya de Llançaments Llargs de Menors- Castelló (22-23/2)

Campionat de Catalunya de Relleus de Promoció en  PC S14-S16 - Sabadell (16/2)

Campionat d'Epanya Sub23 en Pista Coberta - Salamanca (15-16/2)

Campionat d'Espanya de Marxa en Ruta - Torrevieja (16/2)

Cnat. de Catalunya de Llançaments d'Hivern Absolut i Sub20 - Serrahima (16/2)

Campionat de Catalunya de LLançaments d'Hivern S16-18- Serrahima (15/2)

Campionat de Catalunya de Cros - Mataró (9/2)

Campionat de Catalunya Absolut en Pista Coberta - Sabadell (9/2)

Campionat de Catalunya de Marxa de Promoció i Màster - Badalona (2/2)

Campionat de Catalunya Sub23 en Pista Coberta - Sabadell (26/1)

Campionat de Catalunya de Marxa en Ruta - El Vendrell (26/1)

Cnat. de Catalunya de Clubs Sub16 en Pista Coberta - Sabadell (18/1)

Campionat de Catalunya de Clubs "B" en Pista Coberta - Sabadell (12/1)

Cros Internacional Juan Muguerza - Elgoibar (12/1)

Gran Premi de Marxa Ciutat de Viladecans (12/1)

Campionat de Catalunya de Clubs "A" en Pista Coberta - Sabadell (5/1)


TEMPORADA 2018-19

Campionat de Catalunya de Cros Curt - Calonge i Sant Antoni (23/12)

Cros Internacional de Catalunya Ciutat de Granollers (1/12)

Gran Premi de Marxa Ciutat de Manresa (24/11)

Campionat de Catalunya de tardor - Manresa (16/11)

Cros d'Atapuerca - Burgos (9/11)

Cros Ciutat de Mollerussa (3/11)

Cros Ciutat de Cerdanyola (20/10)

Campionat d'Europa Sub20 - Boras-Suècia (18-21/7)

Miting Internacional Ciutat de Barcelona - Serrahima (17/7)

Campionat de Catalunya Absolut - Bcn Serrahima (14/7) 

Campionat d'Espanya Sub16 - Gijon (6-7/7)

Campionat d'Espanya Sub20 - Granollers (6-7/7)

Campionat d'Espanya Sub23 - Tarragona (29-30/7)

Campionat d'Espanya Sub18 - Castelló (22-23/7)

Campionat de Catalunya Sub16 - Lleida (23/6/19)

Campionat de Catalunya Sub10Sub12 i Sub14 - Lleida (22/6/19)

Campionat d'Espanya per Seleccions Autonòmiques Sub16 - Madrid (15-16/6)

Campionat de Catalunya Sub20 i Sub23 - Tarragona (9/6/19)

Campionat de Catalunya Màster - Barberà del Vallès (2/6/19)

Gran Premi de Perxa 2a Jornada - Mataró (1/6/19)

Campionat de Catalunya Sub16 (Prèvia) - Mollet del Vallès (25/5/19)

Campionat de Catalunya de Clubs de Promoció:  Sub10 - Sub12 - Sub14 - Sub16 - El Prat de Llobregat (18-19/05/19)

Campionat de Catalunya de Clubs Final "B" - Sta. Coloma de Gramenet (5/5/19)

Gran Premi de Perxa 1a Jornada - Mataró (4/5/19)

Campionat de Catatalunya de Relleus Sub18-20-23 - L'Hospitalet (4/5/19)

Campionat de Catalunya de Clubs Sub20 - Serrahima Bcn (1/5/19)

Campionat de Catalunya de Proves Combinades - Serrahima Bcn (27-28/4/19)

Campionat d'Espanya de Fons en Pista - Burjassot (13/4/19)

Campionat de Catalunya de Relleus - Promoció - El Prat de Llobregat (6/4/19)

Cnat. Catalunya Clubs Marxa / Trofeu Rossend Cals - Bcn Serrahima (31/3/19)

Cnat. del Món de Cros - Aarhus/Denmark (30/3/19)

Campionat d'Espanya Sub16 en Pista Coberta - Sabadell (16-17/3/19)

Criterium de Marxa de Castelló - Oropesa (17/3/19)

Campionat de Catalunya Sub16 en Pista Coberta - Sabadell (10/3/19)

Campionat d'Espanya Cros Individual i Federacions - Cáceres (10/3/19)

Campionat d'Espanya Sub18 en Pista Coberta - València (9-10/3/19)

Campionat de Catalunya Sub14 en Pista Coberta - Sabadell (9/3/19)

Gran Premi Marxa Ciutat del Prat / 1r Memorial Moisès Llopart (3/3/19)

Campionat de Catalunya Sub18 en Pista Coberta - Sabadell (3/3/19)

Campionat d'Espanya Sub20 en Pista Coberta - Madrid (2-3/3/19)

Campionat de Catalunya de Proves Combinades Sub14 en PC -Sabadell (2/3/19)

Campionat d'Espanya de Cros per Clubs - Linares (24/2/19)

Campionat d'Espanya de Llançaments Llargs de Menors - Castelló (23-24/2/19)

Cnat. de Catalunya Proves Combinades Sub16 Pista Coberta - Sabadell (23/2/19)

Campionat de Catalunya Sub14 en Pista Coberta - Sabadell (23/2/19)

Campionat de Catalunya de Llançaments d'Hivern Sub16-18 - Sabadell (16/2/19)

Campionat de Catalunya Sub18 de 3.000 mll en Pista C. - Sabadell (16/2/19)

Campionat de Catalunya de Clubs Sub14 en Pista Coberta - Sabadell (16/2/19)

Campionat d'Espanya Sub23 en Pista Coberta - Salamanca (9-10/2/19)

Campionat d'Espanya de Marxa en Ruta - El Vendrell (10/2/19)

Campionat de Catalunya Sub20 en Pista Coberta - Sabadell (10/2/19)

Campionat de Catalunya de Cros - Vic (3/2/19)

Campionat de Catalunya de Marxa en Ruta de Promoció - Viladecans (2/2/19)

Cros Internacional de San Sebastián (27/1/19)

Cnat. de Catalunya Absolut i Sub23 en Pista Coberta - Sabadell (27/1/19) 

Campionat de Catalunya de Marxa en Ruta - Badalona (27/1/19)

Campionat de Catalunya de Clubs "A" en Pista Coberta - Sabadell (13/1/19)

Campionat de Marxa de Barberà del Vallès (13/1/19)

Cros Internacional Juan Muguerza - Elgoibar (13/1/19)

Cros Internacional Zornotza - Amorebieta (6/1/19)

Cnat de Catalunya de Clubs Sub20 en Pista Coberta - Sabadell (5/1/19)

Cros de Banyoles (23/12/18)

Cros Ciutat de Gavà (16/12/18)

Campionat d'Europa de Cros - Tilburg (Holanda) (9/12/18)

Cros Ciutat de Mollerussa (9/12/18)

Cros Internacional Ciutat de Granollers (2/12/18)

Cros Ciutat de Girona (25/11/18)

95a Jean Bouin - Barcelona (25/11/18)

Campionat de Catalunya de Mitja Marató - Ripoll (18/11/18)

Memorial E. Villaplana de Marxa - Manresa (18/11/18)

Cros Internacional Atapuerca - Burgos (11/11/18)

Cros de Santa Coloma de Farners (4/11/18)

Campionat de Catalunya de Clubs Sub20 - Serrahima/Bcn (20/10/18)


TEMPORADA 2017-18

Campionat d'Espanya Absolut - Getafe (21-22/7/18)

Campionat d'Espanya Sub23 - Soria (7-8/7/18)

Campionat de Catalunya de Relleus  Absolut - Barcelona / Serrahima (4/7/18)

Campionat de Catalunya Absolut - Barcelona / Serrahima (1/7/18)

Campionat d'Espanya Sub16 - Castelló (30/6-1/7/18)

Campionat d'Espanya Sub20 - Murcia (23-24/6/18)

Campionat d'Espanya Sub18 - Gijón (23-24/6/18)

Campionat de Catalunya Sub16 - Barberà del Vallès (23/6/18)

Campionat de Catalunya Master - Mollet del Vallès (10/6/18)

Campionat de Catalunya - Catellar del Vallès (9/6/18)         Sub10  Sub12   Sub14

Campionat de Catalunya Sub23 - Barcelona / Serrahima (2-3/6/18)

Campionat de Catalunya Sub20 - Barcelona / Serrahima (2-3/6/18)

Campionat de Catalunya Sub18 - Barcelona / Serrahima (2-3/6/18)

Campionat de Catalunya de Proves Combinades - Bcn / Serrahima (26-27/5/18)

Campionat de Catalunya de Marxa en Pista Sub18/20/23 - Bcn Serrahima (26/5/18)

Campionat de Catalunya de Clubs de Promoció - El Prat de Llobregat (12-13/5/18) 

Sub10 Sub12 Sub14 Sub16

Campionat de Catalunya de Clubs Final "A" - Barcelona / Serrahima (6/5/18)

Campionat de Catalunya de Relleus Sub18-20-23 - Barcelona / Serrahima (5/5/18)

Campionat de Catalunya de Clubs - Puntuacions Jornades Classificatòries

Campionat de Catalunya de Clubs - 2a Jornada - Cornellà (22/4/18)

Campionat de Catalunya de Relleus Sub10/12/14/16 - Tarragona (21/4/18)

Campionat de Catalunya de Clubs - 1a Jornada - Cornellà (14/4/18)

Campionat del Món ISF de Cross - Paris (2/4/18)

Campionat d'Espanya Sub16 en Pista Coberta - Sabadell (17-18/3/18)

Gran Premi de Marxa Ciutat de Gavà (17/3/18)

Campionat de Catalunya Sub16 en Pista Coberta - Sabadell (11/3/18)

Campionat d'Espanya de Cros - Mérida (11/3/18)

Campionat d'Espanya Sub18 en Pista Coberta - Antequera (10-11/3/18)

Campionat de Catalunya Sub14 en Pista Coberta - Sabadell (10/3/18)

Campionat de Catalunya Sub18 en Pista Coberta - Sabadell (4/3/18)

Campionat d'Espanya de Cros per Autonomies - San Pedro del Pinatar (4/3/18)

Campionat d'Espanya Sub20 en Pista Coberta - Ourense (3-4/3/18)

Campionat de Catalunya Sub-20 en Pista Coberta - Sabadell (25/2/18)

Campionat d'Espanya de Marxa en Ruta - Burjassot (25/2/18)

Campionat d'Espanya de Cros per Clubs - Gijón (25/2/18)

Campionat d'Espanya de Llançaments d'Hivern - Castelló (24-25/2/18)

Campionat de Catalunya de Proves Combinades Sub16 PC - Sabadell (24/2/18)

Campionat de Catalunya de Proves Combinades Sub14 PC - Sabadell (24/2/18)

Campionat de Catalunya per Clubs de Marxa Absolut - Can Dragó (18/2/18)

Cnat. de Catalunya Llançaments d'Hivern Absolut i Sub20 - Serrahima (18/2/18)

Cnat. de Catalunya Llançaments d'Hivern Sub-16 - Serrahima (17/2/18)

Campionat de Catalunya de 3000 mll Sub-20 PC - Sabadell (17/2/18)

Campionat de Catalunya de Clubs Sub-14 PC - Sabadell (17/2/18)

Campionat de Catalunya de Cros - Molerusa (11/2/18)

Campionat d'Espanya Sub-23 en Pista Coberta - Salamanca (10-11/2/18)

Campionat de Catalunya Absolut en Pista Coberta - Sabadell (4/2/18)

Campionat de Catalunya de Marxa en Ruta - El Vendrell (4/2/18)

Campionat de Catalunya Absolut de 3.000 mll en P. Coberta - Sabadell (28/1/18)

Campionat de Catalunya Sub-23 en Pista Coberta - Sabadell (28/1/18)

Campionat de Catalunya de Marxa en Ruta de Promoció - Barcelona (28/1/18)

Campionat de Catalunya de Clubs Sub-16 en Pista Coberta - Sabadell (20/1/18)

Campionat de Catalunya de Cros Curt per Clubs - Sabadell (14/1/18)

Cros Internacional Juan Muguerza - Elgoibar (14/1/18)

1r Campionat de Marxa Ciutat Barberà del Vallès (14/1/18)

Campionat de Catalunya de Clubs Sub-20 en Pista Coberta - Sabadell (14/1/18)

Campionat de Catalunya de Clubs "A" en Pista Coberta - Sabadell (7/1/18)

Campionat de Catalunya de Clubs "B" en Pista Coberta - Sabadell (7/1/18)

Cros de Vic (17/12/17)

Campionat d'Espanya Marxa en ruta d'hivern de Promoció - Guadix (10/12/17)

Cros de Gavà (10/12/17)

Cros de Granollers (3/12/17)

94a Jean Bouin - Barcelona (26/11/17)

Memorial E. Villaplana - GP Marxa de Manresa (19/11/17)

Cros Internacional de Atapuerca (12/11/17)

Cros de Santa Coloma de Farners (5/11/17)


Correo
Instagram